Літня акція «Веселі канікули», започаткована в Броварах, що на Київщині, триває. Цього разу естафету прийняв  Дитячий естетико-натуралістичний центр «Камелія». Так упродовж кількох спекотних липневих днів броварські дітлахи могли взяти участь у розважально-ігровій програмі на площі Свободи.

Педагоги ДЕНЦ «Камелія» підготували для діток найвеселіші рухливі ігри, вікторини, флешмоби. Також малеча могла досхочу натанцюватись під різноманітні мелодії. А ті, хто полюбляє спокійніші ігри, мали змогу втілити за допомогою крейди свої творчі фантазії на асфальті. До розваг залюбки долучалися і дорослі,  які допомагали, організовували та підтримували власних діток. Тож ніхто не мав ані хвилини на сум, а довкола сяяли щасливі усмішки!

Варто нагадати, що першими розпочали роботу з юними мешканцями міста педагоги та учні Броварської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2. Вони провели цікаві конкурси для дітей мікрорайону, віком 3 – 9 років, у яких взяли активну участь також батьки та бабусі малечі. Усіх учасників було нагороджено солодкими подарунками, а найактивнішим вручено дипломи.

Продовжили акцію представники Броварського навчально-виховного комплексу, які організували веселі розважальні ігри разом з усіма охочими дітками в парку Перемоги. Діти мали змогу разом зі старшими товаришами пограти у фрісбі, вибивного, кеглі, відвідати майстер-клас з мехенді та креативних аплікацій.

Як учасники, так і організатори ігор отримали багато позитивних емоцій та приємних вражень!

За матеріалами Департаменту освіти і науки
Київської облдержадміністрації

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *