25 липня 2016 року відбулось засідання фахових комісій стосовно визначення порога «склав/не склав» для окремих блоків тестування для вступу на магістратуру, що цього року вперше проводилося за технологією ЗНО.

Так, для блоку «Право» визначений поріг –  19 балів, а для блоку «Англійська мова» – 8 балів.

Також фахова комісія з блоків «Право» та «Тестування загальних навчальних правничих компетенцій» (“ТЗНПК”) розглянула апеляційні заяви, що надійшли від вступників-учасників експерименту. Комісія вирішила  переглянути рішення щодо встановлення правильних відповідей до завдань тесту № 39 та № 6 (зошит 1).

У тестовому завданні № 39 (зошит 1) правильною визначили відповідь А – «Якщо батьки на законних підставах проживають на території України і дитина не набула громадянства іншої держави».

У тестовому завданні № 6 (зошит 1) правильними визначили одразу дві відповіді: А – «Суб’єкт призначення» та Г – «Керівник державної служби органу».

Оскільки фахова комісія дискваліфікувала два завдання (рішення від 23.07.2016 року), за кожне дискваліфіковане завдання всі вступники-учасники експерименту отримають 1 бал, незалежно від їх відповіді (за правилами, встановленими рішенням робочої групи з питань проведення у 2016 році вступних випробувань в порядку експерименту від 24.04.2014).

Із протоколами засідання фахових комісій можна ознайомитись за посиланням.

Інформує прес-служба МОН України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *