Із 12 до 25 липня в Загребі та Рієці (Республіка Хорватія) відбулися III Європейські студентські ігри.

Українська команда успішно виступила на цих змаганнях. Студент Харківської державної академії фізичної культури Дмитро Канівець і студент Сумського державного університету Артем Хомул здобули золоті нагороди змагань із дзюдо у вагових категоріях до 73 кг і 81 кг.

Срібними призерами в цьому виді спорту стали: студент Харківської державної академії фізичної культури Сергій Кривчич (вагова категорія 81 кг), студент Сумського державного університету Дмитро Цюх (вагова категорія до 73 кг), студент Тернопільського національного університету Антон Рудник (вагова категорія до 100 кг).

Бронзові медалі з дзюдо у спортсменів Харківської державної академії фізичної культури Роберта Гасанагаєва (вагова категорія 66 кг) і Сумського державного університету Василя Сампана (вагова категорія 60 кг).

Студентки Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» Анастасія Дмитришин і Єлизавета Жарка здобули золоті медалі в парному розряді з бадмінтону. Харківський політех отримав «срібло» турніру, яке в особистому заліку виборола Дар’я Самарчанц.

29 країн отримали нагороди від Європейської спортивної студентської асоціації та організаційного комітету змагань.

Захід проводиться раз на два роки під егідою Європейської студентської спортивної організації (EUSA). Студенти з 34 країн, що входять в EUSA, у віці від 17 до 30 років, змагалися з 21 виду спорту: бадмінтон, баскетбол, стрітбол (баскетбол 3х3), пляжний волейбол, бридж, шахи, футбол, міні-футбол, гольф, гандбол, дзюдо, карате, веслування, регбі-7, скелелазіння, плавання, настільний теніс, тхеквондо, теніс, волейбол, водне поло.

Міністерство освіти і науки України вітає учасників змагань та їхніх наставників із перемогою і бажає подальших успіхів у спорті та навчанні!

За інформацією Комітету з фізичного виховання та спорту МОН Україн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *