Нещодавно під патронатом Інституту нафтогазової інженерії (ІНГІ) ІФНТУНГ 12 польських студентів факультету буріння, нафти і газу Краківської гірничо-металургійної академії ім С. Сташица (AGH) пройшли практику на нафтогазових об’єктах Прикарпаття.

10-денна традиційна практика іноземних студентів відбулась в рамках Угоди про співпрацю в освітній і дослідницькій сферах між Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу та польським вишем.

Зустрів гостей із Польщі та провів інструктаж щодо майбутньої практики директор ІНГІ О.Витязь.  Група практикантів приїхала з кураторами – заступником декана факультету буріння, нафти і газу, професором Чеславом Рибіцкім і докторантом – Мареком Солєцкім.

Польські студенти мали змогу познайомитись із науково-дослідними лабораторіями кафедр ІНГІ, буровим тренажерним центром, геологічним музеєм ІФНТУНГ, інноваційно-виставковим комплексом. Вони відвідали НГВУ «Надвірнанафтогаз», Пасічнянський ЦВНГ, ГПУ “Львівгазвидобування”, НВУ «Богородчанське підземне сховище газу» та компресорну станцію «Богородчани», свердловину «Колодниця 2» бурової компанії «Горизонти».

За час практики студенти ознайомились із способами експлуатації свердловин, системою збору і підготовки нафти та газу, роботою з капітального ремонту свердловин, технологічним процесом буріння тощо. Завершилась практика врученням іменних сертифікатів.

Польські практиканти зізнались, що високо цінують набутий професійний досвід, а деяких навичок вони не змогли б набути на батьківщині. Крім того, для польських гостей було організовано ознайомчу екскурсію Прикарпаттям.

Інформує прес-служба ІФНТУНГ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *