У місті Батумі в Грузії відбувся третій чемпіонат Європи з мас-реслінгу. Запоріжанки показали блискучі результати на змаганнях: уперше в історії золоту медаль чемпіонату Європи виборола спортсменка з Мелітополя Ольга Сукач.

Під час змагань у боротьбі за звання кращих зійшлися 79 спортсменів із 10 країн. Збірна України вдало стартувала, адже вже в перший день змагань спортсмени принесли команді три медалі. У категорії до 75 кг не знайшлося рівних спортсменці з Мелітополя Ользі Сукач. Пройшовши чемпіонат без жодної поразки, вона принесла українській збірній першу золоту медаль міжнародних змагань. Ще одна спортсменка з Мелітополя – Аліна Польченко в категорії до 55 кг виборола срібну медаль. У цій же категорії бронзу взяла Олександра Швець із Херсонської області.

У другий день змагань скарбничка збірної України поповнилася ще однією бронзою: її здобула Алла Закусилова (категорія до 65 кг) із Миколаївської області. Таким чином, у збірної України чотири медалі і третє місце в командному заліку.

Мас-реслінг –  вид єдиноборства родом із Якутії. Суть його полягає в перетягуванні палиці двома спортсменами. Спортсмени сідають один навпроти одного, ступнями впираються в дошку упору і за командою судді намагаються перетягнути суперника на свій бік або вирвати палицю з його рук. «Мас» у перекладі з якутського означає «дерев’яна палиця», «реслінг» – з англійської – «боротьба».

Інформує управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *