Депутати Київради внесли зміни до деяких попередніх рішень щодо надання додаткових гарантій окремим категоріям громадян – членам сімей учасників АТО, дітям-сиротам, ветеранам війни та праці, інвалідам, дітям війни та іншим.  

Зокрема, передбачене вирішення питання компенсації витрат на житлово-комунальні послуги для сімей загиблих учасників АТО, компенсації витрат на житлово-комунальні послуги для учасників АТО, які проживають не за місцем реєстрації, компенсація встановлення та виготовлення надгробка в сумі до 10 тисяч гривень тощо.

DSC_7711_resize«У разі, якщо учасник антитерористичної операції зареєстрований за місцем знаходження військової частини, але фактично проживає у житловому приміщенні, виплата матеріальної допомоги здійснюватиметься на підставі договору оренди житла, в якому зазначено, що учасник АТО оплачує житлово-комунальні послуги», – розповідає Володимир Бондаренко,  керівник апарату КМДА.

За рахунок столичного бюджету також передбачене оздоровлення дітей до 7 років у супроводі одного з дорослих. Але, як засвідчили опитування киян-учасників антитерористичної операції, які звертались до Департаменту соціальної політики, такого оздоровлення потребує значно більше осіб, ніж передбачалось при формуванні міської комплексної соціальної програми «Турбота» на 2016-2018 роки.

Кошти на підтримку окремих категорій громадян уже зарезервовано в київському бюджеті. І сьогоднішнє рішення Київради дасть старт їх цільовому використанню.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *