Днями в дошкільному навчальному закладі № 69 “Ведмедик” м. Краматорська відбулося свято, приурочене Міжнародному дню тигрів.

Готуватись почали заздалегідь – запропонували батькам разом із дітьми зробити вдома маски або шапочки тигрів. Фантазія сімей не мала меж – були й намальовані маски, зроблені за допомогою аплікації, з використанням ватних дисків, глітера, шматочків хутра. З самого ранку діти йшли до  садочка в масках тигрів і з посмішкою на обличчі.

Цього дня  було багато цікавого. Розмальовки із зображенням тигрів, колективна обривна аплікація – ця творчість прикрасила нашу роздягальню. Також діти дізналися, що тигри занесені до Червоної книги, що  немає тигрів з однаковими смужками, якщо тигрів поголити – чорні смужки в них залишаться на тілі, про те, що слина тигрів антисептична, тигри дуже люблять купатися та можуть не їсти один тиждень.

 

Щоб закріпити отриманні знання, всі грали в гру «Так чи ні». Потім поділилися на команду хлопчиків та дівчат й імітували рухи тигрів, їх ричання. Тигри дуже смілі та спритні тварини, тож  наші тигренята теж проявили ці якості, коли стрибали через перешкоди, грали в рухливі ігри. Ідею аквагриму дітлахи охоче підтримали. Море позитивних емоцій і яскравих вражень залишив цей день у спогадах дітей.

Ірина Шевченко, вихователь ДНЗ № 69, м. Краматорськ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *