Дніпропетровська ОДА та волонтери організували закордонний відпочинок для дітей бійців АТО. Шестеро дітей вирушили до Данії. На відпочинок поїхали хлопці та дівчата 9-13 років. Там на них чекає насичена програма: екскурсії, зоо- та аквапарки, пікніки на пляжі, прогулянки на каное та велосипедах, боулінг, йога. Безкоштовні закордонні канікули триватимуть два тижні. До Данії юних мандрівників проводжали цілими родинами.

«Уже другий рік Дніпропетровщина відправляє дітей переселенців та атошників у закордонні канікули. У Хорватії, Німеччині та Литві побували майже три сотні хлопців та дівчат. Цього разу відправляємо в подорож дітей бійців, які через важкі поранення отримали інвалідність. Сьогодні до Данії попрямували шестеро юних мандрівників, за два тижні ще десятеро поїдуть до Литви», – розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Проводжати дітей на Дніпровський залізничний вокзал прийшли сім’ями. Хлопці та дівчата розповіли: в таку тривалу поїздку без батьків вирушають вперше.

«Нехай дорослішає. Не весь же час коло маминої спідниці бути», – зазначив мужній атошник Володимир Миронець, батько 9-річної Саші. Та трохи згодом зізнався: «Звіcно, хвилююся. Будемо зв’язуватися по інтернету. Знаю, що все буде добре».

На відміну від дорослих, дітям хвилюватися ніколи. Ще на вокзалі вони встигли познайомитися одне з одним і з захопленням обговорювали плани на подорож. «Очікую нових знайомств, хочу побачити багато цікавих місць. Чекаю незабутніх вражень», – поділився Роман Кисильов. «Я буду веселитися, інакше навіщо їхати до іншої країни?», – додав Тимур Семенов. «Будемо ходити на екскурсії та до моря», – підхопила Саша Миронець.

Цікаві екскурсії, розважальні парки, пікніки, прогулянки на велосипедах та каное, боулінг та йога – все це чекає на дітей в Данії. Вони побувають у Копенгагені, Ольборгу та Ікасті. Хлопці та дівчата житимуть у датських сім’ях та таборах відпочинку.

Така подорож стала можливою завдяки співпраці Дніпропетровської ОДА та волонтерів, зокрема, з Українською молодіжною організацією в Данії “Ластівка”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *