Протягом липня 2016 року у Харківському національному економічному університеті імені С. Кузнеця працювала V літня мовна школа.

8 учасників літньої школи у ХНЕУ ім. С. Кузнеця – студенти партнерського університету Ліон-2 імені Люм’єр (Французька Республіка). Крім запланованих програмою аудиторних занять (120 академічних годин), завдяки активній роботі міжнародного відділу та волонтерів, студенти отримали можливість не тільки вивчати мови і вдосконалюватися в розмовній практиці та граматиці, але й відкрили для себе Україну, познайомилися з її традиціями, знайшли нових друзів і відвідали багато цікавих заходів та пам’яток Харкова.

Школа розрахована на іноземних студентів із різним рівнем володіння мовою. Її мета – розвиток комунікативних компетенцій, вдосконалення навичок володіння іноземною мовою. Протягом курсу слухачі вивчали основи граматичної і синтаксичної структури мови, паралельно розвиваючи комунікативні навички та поповнюючи активний словниковий запас.

1bez-imeni.9cc9b7bf3438cab9d2b18d210cc1e81a8830

Інтенсивний аудиторний курс, розроблений і впроваджений викладачем кафедри українознавства і мовної підготовки іноземних громадян Оленою Баласанян, перебачав застосування різних методів: метод фізичного реагування (Total-physical), метод занурення (Sugesto-pedia), комунікативний метод, ігрових технологій (гри з використанням образотворчої наочності, ігри-інсценівки) та сучасних методик навчання іноземній мові.

Також учасники дали інтерв’ю, присвячене Дню Незалежності України, для одного з харківських телеканалів і урочисто відсвяткували національний день Франції – День Федерації.

Перебуваючи на сході країни, студенти побачили щиру, доброзичливу та впевнену у майбутньому Україну та запланували ще не раз відвідати університет і нових друзів.

За інформацією ХНЕУ імені С. Кузнеця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *