Делегація Сумського державного університету відвідала університет Бат Спа (м. Бат, Велика Британія) в рамках виконання спільного грантового проекту «Академічний обмін співробітниками з метою вивчення кращих практик управління університетом у частині навчальної діяльності, забезпечення якості, інтернаціоналізації, працевлаштування та взаємодії з роботодавцями, розвитку двостороннього партнерства» програми ЄС Еразмус +.

У результаті візиту делегація успішно представила потенціал СумДУ на засіданні Ради стратегічного розвитку Університету Бат Спа, взяла участь у зустрічах-обговореннях та пройшла серію тренінгів зі співробітниками структурних підрозділів Університету Бат Спа.

21212

За словами начальника відділу міжнародних зв’язків Костянтина Кириченка, партнерство СумДУ з цим університетом Великої Британії є стратегічним і продуктивним. Спільно з англійськими партнерами було визначено напрями для подальшого співробітництва, встановлено домовленості щодо організації академічної мобільності між університетами – кредитної мобільності студентів, розробки спільних програм та програм подвійного диплому, підготовки спільних грантових проектів до програми Еразмус +, Горизонт 2020, Британської Ради, британських фондів тощо.

1112

Восени до СумДУ завітає делегація англійських партнерів. Цей проект став важливим кроком для посилення довгострокового та взаємовигідного співробітництва між Сумським державним університетом та Університетом Бат Спа у Великій Британії.

Інформує прес-служба СумДУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *