Захід, який відбудеться на День незалежності, передбачає створення майданчика для знайомства, комунікації, обміну досвідом талановитої молоді, представників компаній, органів влади. Талановита молодь матиме можливість представити свої інноваційні проекти, а також отримати необхідні навички для свого розвитку. Представники бізнес-компаній представлять свої програми навчання, стажування та працевлаштування, в яких молодь може брати участь. Також метою проекту є презентація Золотого кадрового резерву столиці та інших програм Головного управління.

Ярмарок охоплюватиме офіційну частину з участю керівництва Державної служби молоді та спорту, Київської міської державної адміністрації та керівників бізнес-компаній, виставкову діяльність, чемпіонат з інтелектуальних бізнес-ігор, тренінгову частину та інтерактивну розважальну частину (спортивне шоу, інтелектуальні розваги, концерт).

Ярмарок інтелектуального капіталу відбуватиметься на столичному Хрещатику (від Бессарабської площі до вул. Б. Хмельницького),  біля Бессарабської площі буде встановлено сцену (з 11:00 до 19:00).

За інформацією КМДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу