Запорізьку область відвідав представник фонду ЮНІСЕФ Кріс Шуепп, який зустрівся  з керівництвом Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької ОДА та представниками  обласного центру молоді, з якими обговорив можливості створення молодіжного центру у форматі open space. Подібні проекти вже діють на сході країни, а саме: у Слав’янску, Кам’яногірську та Краматорську.

Як повідомили в Управлінні,  Кріс Шуепп ознайомився з роботою обласного центру молоді,  гостю також презентували проекти, які реалізує молодіжний актив. Єдиною проблемою активісти назвали  недостатнє фінансування та відсутність інвестицій у молодіжну політику.

Тому запорізька молодь дуже зацікавлена у створенні центру, що надаватиме можливість через міні-гранти отримувати фінансування на реалізацію важливих для регіону проектів.

Довідково: ЮНІСЕФ є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей та молоді, що працює у понад 190 країнах і територіях світу. До розв’язання проблем ЮНІСЕФ залучає найширше коло тих, хто може і повинен подбати про майбутнє нових поколінь, активно співпрацюючи з урядами і науковими установами, бізнесом і громадськими організаціями, лікарнями і навчальними закладами, інформуючи про проблеми, пропонуючи перевірені й ефективні рішення, стимулюючи законодавчі зміни. Фонд є лауреатом Нобелівської премії Миру 1965р.

Діяльність ЮНІСЕФ фінансується за рахунок добровільних внесків фізичних осіб, підприємств, фондів та урядів.

В Україні Представництво ЮНІСЕФ було відкрито в 1997 році після підписання державою Основної угоди про співробітництво між урядом України та ЮНІСЕФ.

foto (5)

Інформрує прес-служба Запорізької ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *