Днями на інформаційних сайтах з’явилася інформація щодо «масового» закриття шкіл в Україні. У зв’язку з цим МОНмолодьспорту інформує громадськість щодо кількості загальноосвітніх закладів та їхнього функціонування.

Так, за оперативною інформацією Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій 2012 року будуть здані в експлуатацію 40 новобудов навчальних закладів на 14,5 тис. місць.

За попередніми даними, цього року місцевими органами державної виконавчої влади та місцевого самоврядування прийнято рішення щодо ліквідації у зв’язку з відсутністю контингенту лише 73 загальноосвітніх навчальних закладів. На цей час рішення, прийняті стосовно закладів, розташованих у сільській місцевості, узгоджуються з місцевими громадами.

Окрім того, цього року уряд України виділив безпрецедентну суму для придбання шкільних автобусів – 352 млн. грн. Передбачено придбання майже 1000 автобусів, що більше, ніж за всі роки дії програми «Шкільний автобус».

Це дасть змогу розробити нові маршрути руху шкільних автобусів та зменшити час перебування дітей у дорозі.

 

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *