Понад 10 вчителів англійської мови Дніпропетровщини їдуть до Львова. Вони візьмуть участь у тижневому всеукраїнському тренінгу, на якому підвищать свою професійну майстерність. Такі можливості перед англомовними викладачами відкрив проект «Вчителі англійської – агенти змін», що реалізується спільно із Британською Радою в Україні.

«Сьогодні треба підвищувати в учнів рівень знань англійської. Європейська практика доводить, що двох років навчання достатньо для оволодіння іноземною мовою на достатньому рівні. Допомогти в цьому має проект «Вчителі англійської мови – агенти змін». Він допоможе підвищити кваліфікацію вчителів задля ефективнішого викладання англійської. Сьогодні понад 10 найкращих вчителів Дніпропетровщини їдуть на всеукраїнський тренінг. Потім ділитимуться досвідом із колегами на місцях», – зазначив директор департаменту освіти та науки Дніпропетровської ОДА Олексій Полторацький.

Завдяки проекту «Вчителі англійської – агенти змін» англомовні викладачі Дніпропетровщини пройдуть підготовку за європейськими стандартами. Вчителі області відібрані для участі у всеукраїнському етапі тренінгу, що стартує у Львові в серпні цього року.

На навчання – тиждень. За цей час вчителі підвищать знання із методики викладання англійської. Після закінчення всі педагоги отримають сертифікати. Вони стануть тренерами-наставниками для своїх колег. Кожен із підготовлених тренерів проведе навчання для вчителів англійської мови у своєму місті, районі чи селі.

«Вчителі англійської мови – агенти змін» – пілотний проект національної програми вивчення та популяризації іноземних мов «Україна speaking», що реалізується спільно із Британською Радою в Україні та Міністерством освіти та науки.

Протягом 2016 року перекваліфікацію та спеціальну підготовку пройшли майже 4 000 вчителів англійської мови України.

Інформує прес-служба департаменту освіти та науки Дніпропетровської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *