Другий Всеукраїнський чемпіонат з баскетболу 3х3 «Українська стрітбольна ліга» відбудеться в Києві на День незалежності – 24 серпня. Чемпіонат проводиться під егідою Федерації баскетболу України та є одним із важливих заходів, які спрямовані на практичне втілення Державної програми розвитку баскетболу в Україні на 2012 – 2015 роки і популяризацію баскетболу в нашій країні до Євробаскету 2015.

Стрітбол – популярне молодіжне шоу, що має величезну кількість прихильників в усьому світу, гра зі своїми особливостями, модою і стилем. Стрітбол об’єднує спортсменів – від маленьких дітей та аматорів до професійних спортсменів.

 У рамках програми підготовки і розвитку цього виду спорту до Чемпіонату Європи з баскетболу “Євробаскет 2015”, який приймає наша країна, було прийнято рішення під патронатом Національної Федерації Баскетболу України створити  Федерацію Баскетболу України 3х3. ФБУ 3х3 щорічно буде розвивати, організовувати і  проводити турніри з вуличного баскетболу по всій країні, а також формувати й відправляти команди на міжнародні турніри.

Справжнє свято вуличної культури небаченого в Україні масштабу подарує жителям Києва і гостям столиці Суперфінал Української Стрітбольной Ліги 3х3. Буде організовано турнір для всіх бажаючих,  у неігрових зонах – розважально-показові виступи танцювальних, акробатичних і спортивних колективів, спеціальне шоу від фіналістів проекту “Україна Має Талант-2” “Герої Майданчиків”, конкурси для дітей на спеціально встановленому дитячому майданчику, конкурс для учасників і глядачів. Після закінчення турніру відбудеться урочисте нагородження всіх призерів Суперфіналу УСЛ 3х3 на сцені.

Місце проведення акції –  столичний Хрещатик (від  вул. Б. Хмельницького до вул. Прорізної) з 09.00 год. до 19.00.

За інформацією КМДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *