Київські учні на пробному тестуванні хочуть писати українську мову та літературу - probne testuvannya12 тисяч 417 заявок на складання пробного тесту з української мови та літератури. Рівно стільки абітурієнтів станом на 30 листопада заявили про бажання потренуватися.

У Києві на пробне тестування було зареєстровано 9 тисяч 481 учасника. В області – 4 тисячі 730. На Черкащині – 4 тисячі 524 і на Чернігівщині 3 тисячі 440 абітурієнтів.

Усього у пробному тестуванні братимуть участь 22 тисячі 175 осіб – такі дані наводить Київський регіональний центр оцінювання якості освіти.

Нагадаємо, зареєструватися на пробне тестування можна було до 30 листопада. До 7 грудня необхідно було оплатити вартість тестування. А самі тести учні зможуть писати 22 березня (українська мова та література, хімія, фізика, російська мова, всесвітня історія, одна з іноземних мов: англійська, німецька, французька або іспанська (за вибором) та 29 березня (математика, історія України, біологія, географія, світова література).

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *