Вікіпедія потребує істориків, які щось знають про українські села - ctkВ Україні налічується 28 450 сіл і про кожне з них є окрема стаття в українськомовному розділі Вікіпедії. Проте багато таких статей містить вкрай мало інформації.

До того ж в Україні зникло величезне число сіл – вони були приєднані до крупніших поселень, були знищені під час воєн і не відновлені або були переселені як малоперспективні чи при будівництві різних промислових об’єктів.

Дописувачі української Вікіпедії з нагоди Дня незалежності України проводять “Місяць українського села” для поліпшення статей про існуючі, а також створення та вдосконалення статей про зниклі села України.

Тому українські вікіпедисти звертаються до істориків, краєзнавців, усіх небайдужих із закликом – долучитися до “Місяця українського села”, що розпочався 20 серпня і триватиме до 17 вересня цього року.

Це можна зробити, зареєструвавшись у Вікіпедії та перейшовши на сторінку місячника, де Ви можете внести себе до списку його учасників, переглянути вже зроблені і поліпшені статті тощо.

Кожен також може завантажити власноруч зроблені фотографії до ВікіСховища  і допомогти в ілюструванні статей про села України.

 За матеріалами istpravda.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Вікіпедія потребує істориків, які щось знають про українські села”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *