День незалежності цьогоріч відзначиться у Києві кількома неординарними заходами, присвяченими популяризації родиних цінностей. Одна з таких акцій – “Карта бажань української сім’ї” – закликає учасників намалювати сімейне майбутнє своїми руками і створити «Карту мрії Сім’ї України». Метою заходу є  об’єднання сім’ї заради спільної справи, спільних мрій, заради часу, який буде належати тільки родині. Фестиваль відбудеться на вул. Хрещатик  (майданчик 10м х 10м) з 11.00 до 17.00.

Окрім того, 24 серпня також відбудеться традиційний фестиваль сімейно-спортивного свята «Тато, мама, я – спортивна сім’я». У заході візьмуть родини, які пройшли відбіркові тури в районах міста Києва.

Змагання проводяться  аніматорами відповідно до Положення про проведення фестивалю  та охоплюють  два етапи:

–  відбірні естафети;

– фінальна естафета.

У програмі змагань: естафети на спритність, швидкість, силу та влучність («Баскетбол»,  «Футбол», «Боулінг», «Хокей»). Усі естафети проводяться з використанням спортивного інвентарю. В перервах між змаганнями на сцені – концертна програма: показові виступи вокалістів, танцювальних колективів і спортсменів.

За результатами змагань буде визначена найкраща спортивна родина міста Києва, яка отримає цінний подарунок від голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова.

Фестиваль розпочнеться на вул. Хрещатик о 12.00. Нагородження найспортивнішої родини міста відбудеться о 15.00 год.

За інформацією КМДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу