Цього року київська міська влада на підготовку навчальних закладів до нового навчального 2016-2017 року та осінньо-зимового періоду виділила 1,1 млрд грн. Загалом за останні два роки фінансування підготовки навчальних закладів зросло більше ніж у п’ять разів (у 2014 році ця сума становила 198 млн грн, у 2015 р – близько 500 млн грн). Про це повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко під час перевірки стану підготовки навчальних закладів Голосіївського району.

«За ці кошти здійснюється будівництво нових шкіл і дитячих садочків, ремонт і реконструкція наявних, утеплення і заміна вікон, закупівля необхідного обладнання, шкільних парт, комп’ютерної техніки, систем безпеки тощо», – пояснила вона.

Водночас Ганна Старостенко наголосила, що завдання міської влади сьогодні – забезпечити якісну підготовку шкіл і садочків до нового навчального року та завершити її вчасно.

«Гроші в Києва є, але нам украй важливо, щоб вони були використані максимально ефективно, всі роботи проведені якісно та вчасно. Щоб уже 1 вересня діти зайшли в теплі, охайні та відремонтовані школи й дитячі садочки», – додала вона.

Зазначимо, що в рамках інспекції підготовки до нового навчального року було оглянуто кілька закладів Голосіївського району, серед яких – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів із поглибленим вивченням української мови та літератури № 273, ліцей «Голосіївський» № 241, дошкільний навчальний заклад за адресою: просп. Науки, 63-А та дитсадок № 596.

Протягом найближчих тижнів такі перевірки будуть проведені в усіх районах міста.

За матеріалами КМДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *