Затверджені Колегією  МОН 13 оновлених навчальних програм для 1 – 4 класів розміщені у відкритому доступі на сайті Міністерства освіти і науки України. Вчителі, батьки та всі зацікавлені особи можуть ознайомитись з програмами на нашому сайті.

“За оновленими програмами для 1 – 4 класів діти навчатимуться вже з 1 вересня. Для нас було критично важливим встигнути оновити програми для початкової школи до початку нового навчального року. Це оновлення – лише перший крок. Наступного тижня МОН презентує концепцію нової української школи. Передбачені нею зміни системно впроваджуватимуться  з 2018 року. Але діти навчаються вже зараз, вони не можуть чекати. Тому оновленням програм початкової школи ми показуємо напрям змін”, – зазначив заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей.

Наступного тижня у відкритому доступі також з’являться затверджені зміни до орієнтовних вимог до оцінювання навчальних досягнень учнів і методичні рекомендації до оновлених програм. Вони передбачають  зміни підходів до оцінювання та педагогічну свободу вчителя.

Нагадуємо, що 4 серпня відбулось засідання Колегії Міністерства освіти і науки України, де і було затверджено оновлені програми для початкової школи.

Завантажити презентацію можна, натиснувши на титульну сторінку.

Снимок

 

Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *