Підбито підсумки ІХ Міжнародного екологічного конкурсу валеологічної спрямованості «Смачно, корисно, барвисто», що проводився в Республіці Польща на базі Вроцлавської школи № 118 у співпраці з відділом охорони здоров’я і соціальних питань мерії Вроцлава під почесним патронатом Природничого університету м. Вроцлава.

До сусідньої держави було відправлено 120 робіт-переможців, що посіли І місце в Національному етапі конкурсу, який проходив у Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді. На Міжнародному етапі представники України посіли І, ІІ, ІІІ місця. Їх нагороджено дипломами, подяками та практичними призами.

Серед відзначених є школярі з Тернопільщини, зокрема в номінації «Кулінарна книга: Мій здоровий другий сніданок» (1-3 клас) І місце виборола Анастасія Прокопчук , вихованка гуртка «Основи кімнатного квітництва» дитячого парку м. Скала-Подільська Борщівського району.

У номінації «Кулінарна книга: Мій здоровий обід» (4-6 клас) ІІІ місце здобула Озерянець Тетяна, учениця 4 класу Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів – медичний ліцей № 15».

За матеріалами Управління освіти і науки
Тернопільської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *