Ключовим пусковим об’єктом Києва у сфері освіти до 1 вересня стане середня загальноосвітня школа № 140. Про це повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко під час інспекції робіт з підготовки до нового навчального року у Святошинському районі столиці.

«Саме в цій школі ми завершуємо вдалий експеримент із будівництва у два етапи. Адже минулого року до 1 вересня було введено першу чергу – побудовано абсолютно новий корпус, що дало змогу школі запрацювати на половину потужності. Цьогоріч ми відкриємо заклад – він працюватиме на повну потужність – 800 учнів», – зазначила вона.

Зокрема, за словами Ганни Старостенко, другий пусковий комплекс передбачає реконструкцію старого корпусу навчального закладу. На фінансування всіх будівельних та ремонтних робіт у школі № 140 з міського бюджету буде витрачено близько 140 млн грн. А в новому корпусі вже рік функціонують два комп’ютерні класи з необхідною технікою, харчоблок, актова та читальна зали з інтерактивними дошками.

«Школа буде обладнана за останнім словом науки і техніки – всі навчальні кабінети будуть з інтерактивними дошками, запрацюють два комп’ютерні класи, три лінгафонні кабінети, два спортивні зали та басейн. Крім того, заклад буде повністю пристосовано для дітей із функціональними обмеженнями – в ньому вбудовано ліфт й облаштовано пандуси», – розповіла заступник голови КМДА.

Зазначимо, що в рамках інспекції закладів Святошинського району Ганна Старостенко також відвідала дитячі садочки № 249 та № 571, де заплановане відновлення додаткових груп, № 463, де було проведено капітальний ремонт із відновлення додаткової групи, а також школу № 230.

За матеріалами КМДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *