Київська гімназія східних мов № 1 отримала від Уряду Китайської Народної Республіки сучасне лінгвістичне обладнання вартістю в 1,5 млн китайських юанів. Організаційні та митні заходи щодо доставки обладнання здійснило Міністерство освіти і науки України.

«Обладнання для гімназії вже в Україні, і наразі здійснюється його встановлення в гімназії. Ми вдячні Уряду Китайської Народної Республіки за таку підтримку і, маю наголосити, що такі проекти є дуже важливими, оскільки вони засвідчують розвиток плідних двосторонніх відносин між нашими країнами. Ми впевнені, що нове лінгвістичне обладнання допоможе учням Київської гімназії східних мов показати ще кращі результати у навчанні, зокрема у вивченні китайської мови», – розповів заступник міністра-керівник апарату Роман Греба.

Реалізація угоди також виявилася корисною для розвитку інституційної спроможності самого міністерства щодо втілення двосторонніх міжнародних угод у сфері освіти та технічного забезпечення.

«Поставка цього обладнання з Китаю принесла нам цінний досвід того, як треба реалізовувати проект із постачання міжнародної технічної допомоги для потреб освіти. Від підписання угоди до транспортування, оформлення, розмитнення та доправлення у школу – це складний і відповідальний процес. Ми радіємо, що в результаті цієї роботи вже восени Київська гімназія східних мов № 1 отримає три повністю обладнані лінгвістичні кабінети», – зауважила начальник управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Міністерства освіти і науки України Анна Новосад.

Нагадуємо, що Угода між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки про надання Міністерству освіти і науки України лінгвістичного обладнання для оснащення Київської гімназії східних мов № 1 була підписана і набула чинності 11 січня 2014 року.

Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *