Два дні поспіль у наближених до бойових  польових умовах понад 60 учнів загальноосвітніх навчальних закладів Козівського району, що на Тернопільщині, брали  участь у військово-патріотичному вишколі «Захисти свій дім».

Тренери військово-патріотичного вишколу навчали юнаків виносити з поля бою поранених побратимів, тактичної медицини, стрільби, рукопашного та ножового бою – усього, що треба знати майбутньому воїну.

Читайте також: Старшокласники вивчатимуть історію України за оновленими програмами

З ініціативи голови обласної державної адміністрації Степана Барни вишколи будуть проведені у кожному районі. Нещодавно такий захід пройшов на Бучаччині. Традиційно вишколи тривають один день, однак у Козівському районі за сприяння районної державної адміністрації вдалося організувати дводенний вишкіл, із польовою кухнею, ночівлею в наметах.

Снимок

«Учасники вишколу – учні старших класів.  Вони здобувають навички поводження з вогнепальною зброєю, вивчають основи рукопашного та ножового боїв, психологічну підготовку тощо. Все це відпрацьовується  практично, зброя – навчальна»,  – зазначив  організатор вишколу «Захисти свій дім» Микола Більчук.

За матеріалами управління освіти і науки
Тернопільської облдержадміністрації

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *