Вихованець Львівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Мерзляков Дмитро здобув «золото» Чемпіонату світу з авіамодельного спорту серед юніорів у класі моделей F-1-В. Чемпіонат відбувався з 3 до 6 серпня 2016 року в Республіці Македонія.

pqg5o-3z2sa-12.08.2016Друге місце чемпіонату в класі F-1-P посів вихованець Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості Харківської міської ради Моісіаді Артур. Третіми у загальному заліку стали вихованець Комунального позашкільного навчального закладу «Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді» Пугач Антон та вихованець Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості Харківської міської ради Смирнов Анатолій.

axg-nr2aaxa-12.08.2016

У абсолютному заліку збірна команда України посіла третє командне місце.

Тренери та журі чемпіонату зауважили, що українські діти продемонстрували високий рівень технічних знань та високу майстерність у пілотуванні моделей літаків.

Вітаємо вихованців позашкільних навчальних закладів, тренера української збірної команди Олега Пшеничного та бажаємо їм подальших успіхів, нових творчих здобутків!

 

Інформує прес-служба МОН України

2 коментар до “Львівський учень став золотим призером Чемпіонату світу з авіамодельного спорту”
  1. Львівський учень Дмитро Мерзляков справді став чемпіоном світу з авіамодельного спорту, проте, представлені в повідомлені фотографії не мають до цієї події жодного відношення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *