10-12 серпня в Києві відбувся Форум «Кліматична освіта 2016», присвячений висвітленню теми зміни клімату у формальній і неформальній освіті. Форум став комунікаційною платформою для діалогу між освітянами та громадськими активістами.

Понад 150 вчителів, викладачів ВНЗ, активістів і волонтерів громадських організацій, а також працівників позашкільної  та неформальної освіти зібралися, аби обговорити значення освіти у боротьбі з наслідками зміни клімату в Україні та світі, а також можливості співпраці.

У рамках форуму освітяни з усієї України поділилися досвідом і представили свої досягнення та напрацювання у сфері кліматичної й екологічної освіти. Також на форумі було презентовано посібник екологічних ігор із тематики зміни клімату «Граючи, змінимо світ».

Організатори планують зробити форум «Кліматична освіта» щорічним. Учасники зможуть вивчати проекти, які вже реалізовані, й отримати джерело натхнення для створення нових, пов’язаних із кліматичною освітою.

Слід зазначити, що захід проводився в рамках проекту Climate Forum East II за фінансової підтримки Європейської Комісії, Австрійської Агенції з Розвитку та Австрійського Червоного Хреста, за підтримки Національного Екологічного Центру України. Форум організовано громадськими організаціями «Колегія екологічної освіти «Світ освіт» та «Український екологічний клуб «Зелена Хвиля»».

Інформує прес-служба МОН України