Кагарлицькою місцевою прокуратурою при вивченні інформації щодо використання  протягом 2015-2016 років коштів на опалення однієї із шкіл в м. Богуславі виявлено розтрату бюджетних коштів.

Під час опрацювання вказаних матеріалів встановлено, що в лютому минулого року між школою та комунальним підприємством укладено договір про закупівлю товарів (робіт або послуг) за державні кошти, згідно з умовами якого підприємство зобов’язувалось постачати теплову енергію (природній газ) до приміщення школи за завищеною ціною.

Крім того, в січні поточного року між школою та підприємством укладено новий договір про закупівлю товарів (робіт або послуг) за державні кошти, згідно з умовами якого підприємство зобов’язувалось постачати теплову енергію (природній газ) до приміщення школи вже за ще вищою ціною.

Однак протягом опалювального сезону з жовтня 2015 року по березень 2016 року комунальне підприємство поставило до школи теплову енергію, яку отримано з використанням соняшникового лушпиння, і лише невелика кількість теплової енергії отримана з використанням газу.

За вказаним фактом Кагарлицькою місцевою прокуратурою зареєстровано кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 191 (привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем) КК України.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Інформує прес-служба прокуратури Київської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *