У Міністерстві освіти і науки України підбили підсумки Всеукраїнського фестивалю-огляду «Калейдоскоп педагогічних ідей з екологічного виховання дошкільників», у якому взяли участь дошкільні навчальні заклади України.

Фестиваль проводився на платформі Освітнього порталу «Педагогічна преса» з метою активізації освітньої роботи популяризації перспективного педагогічного досвіду, впровадження інноваційних освітніх технологій.

На порталі відбувалося голосування за кращі матеріали дошкільних навчальних закладів. Понад 71 тисяча респондентів віддала свої голоси за проекти 630 дошкільних навчальних закладів України, що взяли участь у фестивалі-огляді.

Найактивнішими учасниками фестивалю стали дошкільні навчальні заклади Хмельницької (48), Дніпропетровської та Донецької (43), м. Києва (40), Херсонської (39), Харківської (37),  Запорізької, Чернігівської (35) областей.

Згідно з умовами проведення фестивалю-огляду, управління (департаменти) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій спільно з інститутами післядипломної педагогічної освіти відібрали одного з учасників свого регіону, який отримав найбільшу кількість голосів за підсумками голосування.

Кращі матеріали фестивалю-огляду будуть презентовані під час проведення заходів із відзначення Всеукраїнського Дня довкілля в Києві.

Повідомляє прес-служба МОН України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *