Вихованці позашкільних навчальних закладів турично-краєзначого профілю України стали учасниками Міжнародного велопробігу «Геркулес на колесах» (Україна – Словацька Республіка), що відбувався з 11 до 14 серпня.  

У велопробігу взяли участь близько 100 представників учнівської молоді з України, Королівства Норвегія та Словацької Республіки.

Маршрут велопробігу розпочався в українському місті Ужгороді та завершився біля озера Домаша у Словаччині.  Стартували юні велосипедисти біля стін Ужгородського замку. Учасників велопробігу привітала генеральний консул Словацької Республіки в м. Ужгороді Янка Бур’янова.

На території Словаччини дітей чекала урочиста зустріч із народними піснями і танцями. Від кордону до міста Сніна учасники велопробігу подолали 58 км, а  наступного дня ще 16 км по гірським дорогам до музею Земплінська Хамра.

Велосипедисти зустрілися з легендою маунтинбайку, багаторазовим чемпіоном турнірів Філіппом Польцем. Діти мали змогу поспілкуватися з відомим спортсменом та отримати професійні поради.

Завершився маршрут велопробігу біля мальовничого озера Домаша. Учасники заходу отримали медалі та призи, а також спробували себе у веслувальних видах спорту: катанні на каяках, каное та віндсерфінгу.

Довідково: Організатором участі українських дітей у Міжнародному велопробігу «Геркулес на колесах» став Закарпатський обласний центр туризму, краєзнавства, екскурсій учнівської молоді. Проект був реалізований у рамках грантової програми транскордонного співробітництва словацької та норвезької сторін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *