За ініціативою студентства та підтримки ректора університету в ПолтНТУ стартував один із найбажаніших студентських проектів – Літній мовний табір. Як зазначають самі організатори, цьогорічний проект –  не просто школа англійської мови, це дружня родина та позитивна атмосфера. Табір розташований у мальовничому куточку Полтави, де молодь має змогу навчатись на свіжому повітрі в ігровій формі.

Саме подібні табори активно набувають неабиякої популярності в провідних країнах світу. У ПолтНТУ Літній мовний табір стартував з ініціативи студентського самоврядування та за підтримкою профкому студентів ПолтНТУ й адміністрації навчального закладу, зокрема ректора, професора Володимира Онищенка, який постійно наголошує на тому, що для студентів вивчення іноземних мов є невід’ємною частиною розвитку висококваліфікованого фахівця. Активну участь у роботі Літнього мовного табору беруть студенти гуманітарного факультету напряму підготовки «Філологія (технічний переклад)».

Учасники табору вивчають мову переважно в ігровій формі, за допомогою сучасних методів. Насамперед для організаторів було важливим перетворити нудне навчання на веселий відпочинок. Адже, як зазначає більшість науковців Європи, саме такий формат сприяє активному засвоєнню матеріалу.

Англійську мову студенти вивчатимуть ще протягом тижня.

Інформує прес-служба  ПолтНТУ