Із 8 по 12 серпня 2016 року в дошкільних навчальних закладах міста Борисполя пройшов тематичний тиждень гри та іграшки.

Цілий тиждень вихователі організовували для дошкільнят розваги та різні види ігор (рухливі, сюжетно-рольові, театралізовані, настільно-друковані, інтелектуальні, дидактичні та ін.). Гра виступає в ролі своєрідного містка від світу дітей до світу дорослих, де все переплетено і взаємопов’язано. Педагоги з малятами вирушили в цікаву та пізнавальну подорож до Країни Іграшок. Дошкільнята виконували різні ігрові завдання, а також мали змогу спілкуватися з однолітками, вчитися дотримуватись правил, поступатися, доводити своє право у виборі гри.

ggjhjhhkkhkhsd3456gfx632-2

Особливістю цього тижня була творча гра, в ході якої вихователі приділили увагу розвитку естетичного виховання, оскільки дошкільники відображають світ через ролі, в яких втілені певні образи. Гра є ефективним засобом розвитку художніх інтересів, художнього смаку дитини, творчості, в ній виявляються і розвиваються здібності до музики, декламування, танців, естетичного оформлення будівель.

ggjhjhhkkhkhsd3456gfx632-3

Цього тижня відбулось головне ознайомлення дітей зі світом гри, дорослих — із ігровими технологіями та методами педагогіки гри.

Веселі розваги повернули дорослих у дитинство, створили настрій у наш нелегкий час. Кульмінацією тижня став конкурс малюнків на асфальті «Моя найулюбленіша іграшка».

Педагоги дошкільних навчальних закладів міста працюють під гаслом «Влітку для дітей кожен день, мов свято, бо ігор та розваг маємо багато».

Інформує прес-служба департаменту освіти і науки КОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *