Міністерство освіти і науки та група компаній GrowthUp завершили другий етап спільної навчально-практичної програми «4 Кроки до Інновації».

На другому етапі програми її учасники виконали домашнє завдання – написали проект.

За висновками міжнародних експертів, до наступного етапу програми пройшли чотири проекти:

  • Багатопаливний автомобільний газогенератор (Луцький національний технічний університет);
  • Цифровий швидкодіючий кореляційно-інтерферометричний радіопеленгатор (Житомирський державний технологічний університет);
  • Засоби забезпечення електромагнітної сумісності систем розумного будинку (Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка);
  • Система раннього попередження про грозову небезпеку (Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»).

Зазначені проекти на третьому етапі отримають методичну підтримку GrowthUp та супроводження в пошуку інвестора.

Навчально-практична програма «4 Кроки до Інновації» започаткована в рамках реалізації Угоди про партнерство з питань комерціалізації результатів науково-технічної діяльності між Міністерством освіти і науки України та групою компаній GrowthUp.

Міністерство освіти і науки України дякує всім учасникам за співпрацю та впевнене, що знання, отримані в рамках програми «4 Кроки до Інновації», підвищили їхній професійний рівень та компетентність у технологічному підприємництві та комерціалізації інновацій.

Інформує МОН України 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *