На фестивалі Kazantip пропагуватимуть небезпечний спорт та безпечний секс - motofristayl ekstremalnyy vid sporta na cryazone.com 8Сьогодні в Криму стартує найбільший спортивно-музичний фестиваль Східної Європи Z-games -2012. Для цього фестивалю, на який зберуться майстри екстремальних видів спорту з різних країн, завдяки Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД» підготована спеціальна спортивно-освітя програма Safe Games. Вона присвячена СНІДУ, активному способу життя і безпечному сексу, другий рік поспіль проводиться на живописному кримському березі в рамках інноваційного соціального проекту Safe Connection.

На території фестивалю організована особлива зону безпечного сексу — Safe Connection Zone. Красивий білий купол, що  добре видно з будь-якої точки фестивального побережжя, був одним з найпопулярніших тусовочних місць  торік. Нині цей тренд напевно збережеться. І для цього є немало причин.   У Safe Connection Zone молоді люди, що приїжджають на фестиваль заради спортивних досягнень і любовних пригод, завжди можуть отримати безкоштовні презервативи. З 22 по 26 серпня в Safe Connection Zone буде роздано 2 500 презервативів.

Однією з найхітовіших подій фестивалю стане традиційний тренінг на тему безпечного сексу і здорового способу життя, який проведе відомий телеведучий Олександр Педан.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *