Випускник 2008 року факультету фізичного виховання Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, каноїст Юрій Чебан здобув золоту медаль на ХХХІ Літніх Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро.

Перемігши у фінальному заїзді на дистанції 200 метрів, Юрій вніс до скарбнички збірної України ще одну олімпійську нагороду найвищої проби. Це друге олімпійське золото в кар’єрі спортсмена (згадаймо Юрієву золоту медаль на Літніх іграх у Лондоні (2012), а також бронзу на Іграх у Пекіні (2008)).

04

Час спортсмена – 39.279 – став новим олімпійським рекордом. До слова, срібна медаль у Валентина Дем’яненка з Азербайджану (39.493), бронзова – у бразильця Ісакіаша Куероша Дос Сантоша (40.105).

02

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав новоспеченого олімпійського чемпіона та його тренера В’ячеслава Сорокіна з найвищим спортивним титулом, відзначивши професіоналізм українського спортсмена та подякувавши за чергове підтвердження олімпійських традицій України.

03

Ректорат, професорсько-викладацький колектив та студентство Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка вітають свого випускника Юрія Чебана з найвищим спортивним здобутком і бажає титулованому спортсменові подальших перемог та успіхів у всіх планах і задумах.

Інформує прес-служба Полтавського НПУ імені В. Г. Короленка

Світлини  з офіційного сайту НОКУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *