Міська влада закликає більш раціонально використовувати приміщення навчальних закладів із метою створення належних умов  для навчання школярів.

«У Києві вже декілька років поспіль відбувається збільшення кількості першачків. І цього року постала необхідність відкриття у столиці 98 додаткових перших класів, які мають бути обладнані усім необхідним», – заявила заступник голови КМДА Ганна Старостенко під час перевірки готовності закладів освіти Оболонського району Києва до нового навчального року.

За її словами, в столиці продовжується тенденція збільшення дітей у школах. У окремих навчальних закладах уже сьогодні зараховано понад 40 учнів у класі. Водночас у столиці є  й такі заклади, що заповнені на половину своєї потужності.

«Така ситуація вимагає від нас прийняття нових відповідальних управлінських рішень. Щоб забезпечити якісний навчальний процес, ми пропонуємо розміщувати класи переповнених навчальних закладів у вільних приміщеннях сусідніх  шкіл. Такі можливості є фактично у кожному районі міста», – повідомила Ганна Старостенко.

Так, гімназія № 143 переповнена вдвічі, а сусідня школа № 231 працює на половину своєї потужності. Місто виділило кошти на ремонт приміщення школи, і відтепер 3 початкові класи гімназії будуть розташовані в сусідній школі.

Інформує департамент освіти і науки КМДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *