Днями в Києві, за підтримки Міністерства молоді та спорту, розпочалася «Школа політичного успіху», що триватиме з 18 до 21 серпня. Участь у заході візьмуть понад 100 молодих людей з усіх регіонів України.

Організатором школи є Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Батьківщина Молода».

У рамках «Школи політичного успіху» відбудуться лекції, тренінги, дискусії на теми: «Цінності в політичній діяльності», «Малий та середній бізнес в Україні. Можливості для молоді», «Децентралізація: виклики для місцевого самоврядування України», «Сучасний стан зовнішньої політики України», «Молодіжна політика в Україні», «Політичні ідеології», «Позиціонування в соціальних мережах» і т.д.

Експертами школи стануть народні депутати України Іван Крулько, Борис Тарасюк, Олександра Кужель, Вадим Івченко, екс-заступник міністра молоді та спорту України Сергій Митрофанський, депутат Сумської обласної ради Ігор Ганенко та ін.

Також школа буде насичена практичними завданнями й імітаційними іграми. Зокрема учасники будуть поділені на команди, які матимуть завдання розробити програму та передвиборчу агітацію різних за ідеологіями партій, узяти участь у виборах президента та парламенту, сформувати коаліцію, призначити уряд та багато іншого.

Інформує прес-служба Міністерства молоді та спорту

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *