Боїтесь гіппопотомонстросес киппедалофобії? Це й не дивно! - 1333146318 165699 pic1Опубліковано список найдивніших фобій, які мучать людей. Серед найдивніших і часом смішних страхів, наприклад, гіппопотомонстросескиппедалофобія (ірраціональний страх перед довгими словами). Хто страждає на цю фобію при нападах, починає задихатися,  в них порушується серцебиття, вони вкриваються потом, відчувають нудоту. Серед  дивних нав’язливих страхів і є також земміфобія (боязнь великого крота), і алекторофобія (боязнь курчат).

Уражені лутрафобією бояться видр, глобофобією – повітряних кульок, а той, хто схильний до птеронофобії, – жахається від одній думки про те, що їх полоскочуть пір’їнкою.

Є серед нав’язливих страхів навіть є й пентерафобія – боязнь тещі. Страх перед Францією і французькою культурою називається генуфобія.

За оцінками експертів від фобій страждають більше 10 млн чоловік.  Прості випадки фобій пов’язані з боязню конкретних специфічних об’єктів, ситуацій або занять. Найпоширеніші приклади – комахи, щурі, мікроби, закриті простори, висота або авіаперельоти.   Одна з теорій механізму розвитку фобії полягає в тому, що людина біологічно запрограмована на боязнь деяких речей.

За матеріалами zooo-loos.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *