Відповідне рішення 4 серпня прийняв виконавчий комітет Чернігівської міської ради. Підвищення вартості харчування обумовлене тим, що подорожчали основні групи харчових продуктів.

Також на ціну харчування впливає вартість комунальних послуг. Адже, щоб приготувати малечі сніданок, треба і світло, і газ, і вода тощо. Як відомо, вартість комунальних послуг значно підвищилась.

Необхідно наблизити грошову норму до фізіологічної, забезпечити дітям якісне різноманітне меню. Всі прекрасно знають, що відбулося значне зростання вартості продуктів. Наразі пропонується збільшення на 1 гривню вартості харчування кожної дитини на день, – повідомив начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

На сьогодні ясельні групи харчуються за 14 гривень на день, дошкільнята – за 15 гривень. Пропонується підняти до 15 і 16 гривень на день, а в групах із цілодобовим перебуванням – до 19 грн. 75 коп. на день.

Оплата цієї суми пропорційна – 60% платять батьки і 40% бюджет міста. Тож батьки платитимуть на 60 копійок більше за день на одну дитину, а міський бюджет – на 40 копійок.

Інформує управління освіти і науки Чернігівської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *