Справжні людські тіла The Human Body приїдуть до Києва - 1Виставку людського тіла The Human Body, що викликала сенсацію в науковому і медичному світі, буде вперше представлено в Києві. Експозицію, яку вже побачили 32 мільйони відвідувачів у багатьох країнах світу, кияни зможуть побачити з 7 вересня до 23 грудня.

На території НСК “Олімпійський” буде представлено 150 експонатів, що демонструють неймовірну складність і гармонію будови людського тіла. Відвідувачі виставки зможуть в унікальному тривимірному вигляді подивитися на людське тіло і на те, що насправді ховається під нашою шкірою.  Експонатами є  справжні людські тіла з м’язами і органами, які колишні власники заповідали науці.

Справжні людські тіла The Human Body приїдуть до Києва -Органи пройшли спеціальну обробку і збереглися в природному вигляді. Деякі експонати демонструють наслідки шкідливих звичок і  привертають  увагу до того, що здоровий дух може бути лише в здоровому тілі. “Здорові легені поряд з легенями, враженими курінням, – яскравіший приклад, ніж картинка в підручнику”, – впевнені автори виставки, яка вже побувала в Нью-Йорку, Лондоні, Празі, Амстердамі та інших містах.

Виставка запрошує відвідувачів детально оглянути людський організм, його кісткову систему, м’язи, репродуктивні органи, дихальні шляхи, кровообіг тощо.

Справжні людські тіла The Human Body приїдуть до Києва - 2Революційний метод полімерної консервації, так званої пластинації, під час якої рідина в тканинах людини замінюється силіконом, командою фахівців постійно вдосконалюється, тому окремі експонати представлені детальніше.

За матеріалами  kiev.vgorode.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *