Для заохочення найбільш обдарованих студентів та аспірантів і створення сприятливих умов для здобуття молоддю вищої освіти призначено академічну стипендію Кабінету Міністрів України студентам вищих навчальних закладів III – IV рівнів акредитації на II семестр 2011 – 2012 навчального року та аспірантам на 2012 – 2013 навчальний рік. Відповідне рішення прийнято сьогодні на засіданні уряду.

Пропозиції щодо кандидатів на призначення стипендії попередньо розглядали вчені ради вищих навчальних закладів. Стипендія призначатиметься відмінникам третього і наступного курсів та аспірантам, які найбільше відзначилися у навчальній і науковій роботі та беруть активну участь у громадському житті навчального закладу.

Виплата стипендії буде здійснюватися в межах стипендіального фонду вищих навчальних закладів. Для студентів вона становить 850 грн, для аспірантів – 2379,35 грн  на місяць.

Розпорядження Кабінету Міністрів «Про призначення стипендії Кабінету Міністрів України студентам вищих навчальних закладів та аспірантам» сприятиме реалізації державної політики з підтримки обдарованої молоді.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу