Київ готовий узяти на себе відповідальність і виступити тестовим майданчиком для реформи освіти в Україні. Про це повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко під час Великої педагогічної ради.

«Україна сьогодні стоїть перед серйозною масштабною реформою освіти. За нинішнього істотного фінансування освіти в Києві – більше 1 мільярда гривень лише на підготовку до нового навчального року, зважаючи на відкриття нових навчальних закладів, а також фінансування на 100% профтехосвіти, столиця займає перші позиції з підтримки освіти. Тож Київ готовий стати тестовим майданчиком, що може успішно впроваджувати освітню реформу в країні», – сказала Ганна Старостенко.

За її словами, міська влада вже втілила певні зміни в сфері освіти. Саме в столиці було вперше впроваджено проект із відбору керівників навчальних закладів за результатами конкурсу. Наразі в 68 закладах призначено нових директорів, які презентували своє бачення розвитку навчальних закладів і отримали схвальні відгуки.

Окрім цього, міська влада розуміє важливість додаткової мотивації викладачів і колективів шкіл. Тому цього року вперше було запроваджено гранти Київського міського голови на суму понад 500 тисяч гривень для стимулювання педагогів, додала Ганна Старостенко.

Інформує департамент освіти і науки КМДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *