Міська влада організує медичний супровід дітей у школах і дитячих садочках столиці. Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник під час наради з питань забезпечення навчальних закладів Києва медичними сестрами.

За його словами, наразі у школах налічується 56 вакансій медичних сестер і 46 вакансій – у дошкільних навчальних закладах. Порівняно з минулим роком кількість вакансій зменшилась на 42% у школах і на 50% у дитячих садочках.

«Основною причиною такої ситуації є низька заробітна плата. Але діти не повинні бути заручниками ситуації, а мають у разі необхідності отримувати якісний медичний супровід. Не буває безвихідних ситуацій, тому треба знайти можливість забезпечити навчальні заклади столиці медичними сестрами шляхом укладення відповідних угод із районними поліклінічними закладами», – зауважив Микола Поворозник.

Під час наради він дав доручення головам районних в місті Києві державних адміністрацій взяти під особистий контроль стан забезпечення навчальних закладів міста медичними сестрами та провести перевірку забезпеченості ліками й медичними засобами медичних кабінетів шкіл і дошкільних навчальних закладів.

«Зі свого боку Департамент охорони здоров’я КМДА проведе необхідні заходи щодо організації навчання та підготовки спеціалістів – медичних сестер із дієтичного харчування для навчальних закладів міста. Крім того, в обов’язковому порядку буде розглянуто питання щодо організації безкоштовних курсів підвищення кваліфікації медичних працівників навчальних закладів», – зазначив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Інформує прес-служба КМДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *