Про це вчора на брифінгу повідомив голова Кременчуцької міської ради Віталій Малецький. Він зазначив, що міська влада планує відшкодовувати учасникам АТО вартість навчання в вищих навчальних закладах м. Кременчука за рахунок коштів міського бюджету за отримання першої вищої освіти.

Таке рішення найближчим часом буде винесене на розгляд виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

Право на отримання відшкодування вартості навчання у вишах Кременчука за рахунок коштів міського бюджету мають демобілізовані військовослужбовці, які проходили службу в районах проведення АТО, та особи, які у складі добровольчих батальйонів брали участь в антитерористичній операції, з повною загальною середньою освітою, а також на основі освітнього рівня – кваліфікований робітник, на основі освітньо-кваліфікаційного рівня – молодший спеціаліст, на основі освітнього ступеня – бакалавр, або ті особи, які вже здобувають вищу освіту в навчальних закладах м. Кременчука або інших вищих навчальних закладах України та бажають продовжити навчання в місті, які зареєстровані та постійно проживають у м. Кременчуці.

Учасники бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції та виявили бажання здобути вищу освіту у вищих навчальних закладах м. Кременчука за рахунок коштів міського бюджету, після отримання повідомлення вищого навчального закладу м. Кременчука, що підтверджує готовність надання освітніх послуг (за виключенням навчання за рахунок коштів державного бюджету), повинні письмово звернутися до міського голови з відповідною заявою та пакетом необхідних документів.

Право на отримання відшкодування вартості навчання в вищих навчальних закладах м. Кременчука за рахунок коштів міського бюджету учасникам бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції, надаватиметься один раз і в одному вищому закладі за умови отримання вищої освіти вперше.

Інформує прес-центр Кременчуцької міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *