У рамках соціальної програми дружини Президента України Марини Порошенко Благодійний Фонд Порошенка спільно з Міністерством освіти і науки України розпочав реалізацію науково-педагогічного експерименту «Розвиток інклюзивного освітнього середовища у Запорізькій області».

Із 25 по 27 серпня в Запоріжжі триває триденний тренінг «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації. Досвід. Перспективи. Результати». Участь у тренінгу беруть близько 300 осіб.

Захід розпочався на базі Запорізького національного університету. Головна його мета – навчити педагогів Запорізької області основ організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах.

Відкриваючи тренінг, виконавчий директор Благодійного Фонду Порошенка Олена Безрека привітала всіх його учасників, а також наголосила на важливості соціалізації дітей з інвалідністю та створення для них доступного освітнього середовища.

У свою чергу заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін наголосив на необхідності якісної практичної реалізації пілотного проекту. Адже в ньому є великі перспективи, що наближають нашу країну до Європейських норм освіти. Тож, за словами посадовця, Запорізька область має стати флагманом інклюзивної освіти в Україні.

Інформує прес-служба Запорізької ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *