УЦОЯО відкриває банк тестових завдань з української мови - ukr.movaТестові завдання Зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, які будуть на ЗНО-2014, викладуть у інтернет. УЦОЯО експериментально відкриє доступ до банку тестових завдань із цього предмета. Про це розповів міністр освіти і науки Дмитро Табачник під час «прямої лінії» в газеті «Урядовий кур’єр”.

Рішення про оприлюднення завдань із української мови і літератури цілком вмотивоване, адже саме з цього предмета щороку фіксується найбільша кількість абітурієнтів. Це, зокрема, пов’язано з тим, що саме українська є обов’язковим предметом для вступу до більшості вишів України.

За словами міністра, у вільному доступі на сайтах Українського центру оцінювання якості освіти та його регіональних підрозділів будуть розміщені завдання всіх типів із цього предмету, згруповані за складністю та за темами, згідно з програмою ЗНО. Їх опублікують після завершення реєстрації осіб, які побажали вступати до вишів у 2014 році.

“А потім, коли дійде до самого тестування, за теорією випадкових чисел комп’ютер вибере 70 питань”, – пояснив Табачник.

Нагадаємо, реєстрація на ЗНО-2014 стартує 3 січня і триватиме два місяці. Останній день – 5 березня.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

4 коментар до “УЦОЯО відкриває банк тестових завдань з української мови”
  1. Доброго дня!
    Виправте будь ласка: реєстрація триває не два тижня, а два місяця!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *