Із метою з’ясування обставин фінансово-господарської діяльності ВМГО “Українська асоціація студентського самоврядування”, перевірки фактів  правопорушень і зловживань окремими посадовими особами організації, а також у зв’язку з неспроможністю статутних органів контролю виконувати свої повноваження, робочою групою була проведена внутрішня фінансова перевірка діяльності УАСС за період з 1 грудня 2007 року по 5 липня 2016 року.

У процесі фінансової перевірки в Українській асоціації студентського самоврядування було виявлено цікаві звіти щодо одного з грантових проектів. Робоча група у складі Микити Андрєєва, Микити Євстіфєєва та Олександри Новик припускає, що підписи на цих звітах є підробленими.

Документи, що були оприлюднені у соцмережі Фейсбук, викликали чимало негативних емоцій. Як з’ясувалося, зазначені особи або не підписували жодних документів, або навіть не були присутніми на зазначеній події, тим паче жодних фінансових винагород не отримували.

“Сегодня с удивлением узнал, что я, оказывается, активный участник проекта #TRUST от Темпуса в 2014 году, по которому даже ездил на семинар в Киев и получил за это 290 евро! Все это здорово, но такой «нюанс», что в проекте я не участвовал, в Киев не ездил, деньги не получал, а подпись на документе не моя” – зазначає Олександр Анциферов, один з учасників.

ШОК! СЕНСАЦІЯ! Виявляється, студентський лідер, а також мій друг і колега Микита Андрєєв мільйонер… за студентськими мірками, звісно)) €3 064,9 – за один проект ;-) Про інших студентських “мільйонерів” читайте за посиланням http://goo.gl/F86RVT“, – зазначила Олександра Новак.

Одразу виникає запитання, хто підробляв підпис на фінансових звітах?

Як повідомляють представники УАСС, одразу після оприлюднення цих документів, патріотичними людьми з Київського національного університету було надано договір УАССу  з КНУ імені Шевченка, а анонімною людиною від Державної освітньої установи «Навчально-методичний центр з якості освіти» (ДОУ «НМЦЯО») була надана сканована копія довіреності від УАСС на ім’я однієї з працівниць цієї установи.

1) договір УАСС з КНУ імені Шевченка, де є підпис, схожий на підпис директора ДОУ «НМЦЯО» у місці, де мав бути підпис президента УАСС Єлизавети Щепетильникової.

dfe

 

2. Випадковий лист, підписаний директором ДОУ “НМЦЯО”  (http://ak.gov.ua/), щоб порівняти, чи то справді його підпис.

TlCzWsbrku4

3) Довіреність підписана нібито від президента УАСС Єлизавети Щепетильникової (хоча підпис, скоріш за все, підроблений) на ім’я працівниці ДОУ «НМЦЯО» Людмили Дорожкіної. Тобто дії за цим дорученням вона, швидше за все, вчиняла в робочий час. Окремо акцентуємо увагу на тому, що довіреність датована 21.09.2015 року. Ліза Щепетильникова в цей час навчалася у США і фізично не могла підписувати такі документи.

Як на студентах мільйони заробляють - Page 00009 e14722197784981

 

Перевірки тривають, далі буде…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *