Тимчасово виконуючого обов’язки ректора Національного авіаційного університету затримали під час отримання хабаря в розмірі 170 тисяч євро.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив прес-секретар президента Порошенка Святослав Цеголко.

Голова СБУ доповів Президентові про затримання т.в.о. ректора Національного авіаційного університету під час отримання хабара в розмірі 170 тисяч євро. Операцію проведено спільно з НАБУ і Антикорупційною прокуратурою“, – зазначив Цеголко.

Згідно із повідомленням СБУ, правоохоронці встановили, що посадовець через посередника адвоката вимагав 170 тисяч євро від професора. У таку суму чиновник оцінив підписання наказу про призначення науковця на посаду в університеті.

Співробітники спецслужби спільно з Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою та Національним антикорупційним бюро затримали т.в.о ректора та адвоката у робочих кабінетах після отримання частини хабара у розмірі сто тисяч євро. Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

rerfre

Один коментар до “Т.в.о. ректора НАУ погорів на хабарі в розмірі 170 тисяч євро”
  1. да! Я погоджуюсь у вишах взятки беруть і з ними потрібно боротися. Проте “шановні” педставники від НАБУ і СБУ України. Не вішайте лапшу на уші громадянам України і особливо виклачам (професорам, доцентам.тощо). Ви стверджуєте, що ректор НАУ взяв взятку в сумі 170 тисяч євро за те, щоб відновити на посаді професора, а пізніше декількох професорів. Дуже цікаво у яких же це професорів такий посадовий оклад. Для того щоб заробити таку суму професору кожен місяць потрібно заробляти 14тис. 166 євро.. Це деж в такій країні як наша можливо. Не брешіть “шановні”борці з корупцією! Вам, чи бізнес структурам, а можливо і владним структурам потрібна територія університету. Скільки памятаю навколо нашого університету йде довготривала боротьба за дахідливе місце ректора і територію університету

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *