Восени пройде чемпіонат з танців на жердині серед семирічних (!) дітей - 23.08 танцы с шестом для девочекУ вересні в Петербурзі пройдуть п’яті загальноросійські змагання з жердинної  акробатики Miss & Mister Pole Dance Russia 2012. Як повідомляє “Фонтанка” з посиланням на організаторів заходу, в цьому році змагатися в майстерності танців на пілоні вперше будуть діти від семи років.

Турнір, покликаний пропагувати здоровий спосіб життя через спортивні заняття, проводиться за підтримки Роспрофспорту з 2008 року. Цьогоріч у зв’язку з великою кількістю учасників захід відбуватиметься протягом трьох днів. У відбіркових змаганнях узяло участь понад 1000 спортсменів з більш ніж 40 суб’єктів РФ.

У фіналі змагань кращі спортсмени демонструють найвищий рівень, охоплюючи фізичну підготовку, акробатику, артистизм і складну хореографію. Все більше учасників приходить з інших суміжних видів спорту – спортивної та художньої гімнастики, балету, акробатики, деякі мають циркову підготовку.

На даний момент в Росії створюється офіційна спортивна федерація жердинної акробатики, і даний напрям незабаром увійде до реєстру видів спорту. Вже розроблені, але продовжують удосконалюватися, строга термінологія, правила та критерії суддівства.

Однак на сьогоднішній день цей вид спорту визнали офіційним і внесли в спортивний реєстр усього в двох країнах – Бразилії та Киргизії.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

2 коментар до “Восени пройде чемпіонат з танців на жердині серед семирічних (!) дітей”
  1. Танцы на шесте стойко ассоциируются со строптиз-клубами. Может, и сам стриптиз для детей слеоают видом спорта!?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *