Від Міністерства освіти і науки України за рахунок коштів державного бюджету надходять нові підручники для учнів 8-х класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва. 

Інформуємо, що кілька видавництв офіційно звернулися до Департаменту із проханням щодо подовження терміну доставки підручників для учнів 4-х та 7-х класів у зв’язку із неспроможністю надрукувати їх вчасно. Тому до 1 вересня 2016 року до загальноосвітніх навчальних закладів усі замовлені підручники не надійдуть.

У період надходження додаткових нових підручників до шкіл, педагогам рекомендовано використовувати у навчально-виховному процесі електронні версії підручників для учнів 4-х та 7-х класів, наявні підручники в шкільних бібліотеках та інші навчально-методичні матеріали, що розміщені на сайтах Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти.

Чотири видавництваНаш час», «Грамота», «Астон», «Освіта») відмовилися друкувати окремі підручники для учнів 4-х та 7-х класів.

Станом на 29 серпня 2016 року до загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва завезено 75,2 % підручників для учнів 4-х та 7-х класів, закуплених за рахунок міського бюджету.

Завезення підручників до шкіл міста Києва триває. Копії копії листів від видавництв можна переглянути на сайті департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА.

Інформує прес-служба департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА

Один коментар до “Видавництва не встигають надрукувати підручники для учнів 4-х та 7-х класів”
  1. Щороку одне й те саме. Реформа є – підручників нема. Чи можна в таких умовах належним чином виконувати програму?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *