У Берліні померла найстаріша у світі панда Бао Бао - 23.08 умерла самая старая в мире пандаУ берлінському зоопарку померла панда, яка, як вважається, була найстарішим представником свого виду в світі. Представники зоопарку повідомили, що 34-річний самець панди на ім’я Бао Бао був знайдений мертвим у своєму вольєрі вранці в середу, 22 серпня, передає “Сіньхуа”.

Найближчим часом буде встановлена причина смерті Бао Бао. Фахівці проведуть розтин і озвучать висновки. У зоосаду повідомили, що останнім часом здоров’я бамбукового ведмедя погіршилося — це помітили як фахівці, так і відвідувачі зоопарку.

Бао Бао народився 1978 року в Китаї. У 1980 році його подарували берлінському зоопарку, де він жив до 1991 року, а потім був тимчасово відправлений до Лондона, де, як очікувалося, зможе обзавестися потомством (надії експертів не виправдалися). У травні 1993 року Бао Бао повернули до Берліна.

У 1995 році до Бао Бао підселили самицю Янь Янь, але потомства пара не дала. Янь Янь померла 2007 року, і останнім часом самець жив один.

Гігантські панди в середньому живуть 20 років у дикій природі і близько 30 в неволі.

За матеріалами lenta.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *